OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Novinky

Novinky ze světa zdravotních pojišťoven a zdraví.

 • VZP vyslala 3.139 dětí k moři

  Letadlo s posledním turnusem dětí, které se vrátily z ozdravného pobytu s VZP u moře, přistálo v pondělí v Praze. Od konce května až do poloviny září se na chorvatském Hvaru a řeckém Chalkidiki vystřídalo 3 139 chronicky nemocných dětských klientů největší zdravotní pojišťovny.

 • ZPMV: Robert Změlík: Cvičte 10 minut denně

  Cvičte deset minut denně a zapomenete, co je chřipka nebo vysoký tlak. Rozhovor o zdraví s olympijským vítězem Robertem Změlíkem.

 • ČPZP: Vyhlášení výherců soutěže Získej pojištěnce, získáš bonus

  V období od 3. do 30. června 2013 byli všichni pojištěnci, kteří k České průmyslové zdravotní pojišťovně přivedli nové pojištěnce, zapojeni do soutěže0 „Získej pojištěnce, získáš bonus“. Soutěž je u konce a počítač vybral 3 náhodné výherce, kteří od nás získali zajímavé ceny.

 • VZP: 4.000 klientů využilo příspěvek na očkování proti žloutence

  Více než 4 000 klientů VZP za poslední čtyři měsíce projevily zájem nechat sebe nebo své děti očkovat proti žloutence a vyzvedly si na své pobočce VZP poukaz, který jim umožnil ušetřit na očkování proti hepatitidě typu A nebo hepatitidě typu A+B 750, respektive 1 300 korun. K dnešnímu dni bylo vyplaceno více než 1,5 milionu korun.


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.